НТА > НОВИНИ > Суспільство > Новий спосіб окупантів, як утекти з війни, аби не стати добривом для української землі

Новий спосіб окупантів, як утекти з війни, аби не стати добривом для української землі

Аби хоч якось подолати свій страх, російські окупанти розпочали сильно пиячити

173

Російські військові продовжують шукати різні варіанти, щоби не перетворитися на добриво для української землі. Цього разу намагаються уникнути війни за рахунок відпусток через «сімейні обставини».

Про це свідчить чергове перехоплення СБУ розмови загарбника. Окупанти йдуть у відпустку «за сімейними обставинами», їдуть додому, пишуть заяви про звільнення та не повертаються на війну.

«У нас усі поїхали, залишилося 6 людей, уявляєш?.. Ніхто не повертається, усі звільняються, усі «змотуються», – розповів дружині окупант.

Також, аби хоч якось подолати свій страх, окупанти розпочали сильно пиячити.

«А кому з них страшно, то нагадуємо про «гарячу» телефону лінію 2402. Зателефонувавши сюди, можна здатися в полон. Працює цілодобово для українських і російських номерів», – зазначили в пресслужбі СБУ.

Нагадаємо, що раніше Служба безпеки України перехопила розмову російського окупанта, мобілізованого в ОРДЛО, який розповів про дезертирство свого командування.

Російські окупанти настільки дикі, що виносять з осель українців усе – навіть магнітики з холодильників. Про це повідомила СБУ, яка перехопила чергову телефонну розмову окупанта з братом.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі