НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > «Ну, повісили одного – завтра буде такий інший»: Лукашенко про смерть Шишова

«Ну, повісили одного – завтра буде такий інший»: Лукашенко про смерть Шишова

520

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що глава Білоруського дому в Україні Віталій Шишов був для Білорусі ніким, але Україна повинна розслідувати його смерть і дати відповідь, хто і як повісив громадянина Білорусі.

«Ну, ось як його прізвище – який повісився? – Шишов. Ну ось слухайте, хто він такий для мене і для Білорусі взагалі? Ну, добре я президент – я міг би його не знати. Але я впевнений, що в цьому залі 3-4 людини тільки його і знали. Він для нас був ну просто ніхто», – заявив Лукашенко на пресконференції, повідомляє Українська правда.

За словами Лукашенка, ніхто з Білорусі не йшов би його вішати, бо «ну, повісили одного – завтра буде такий інший, усіх не перевішаєш».

Він додав, що не розуміє, «навіщо в Україні розвивають ось це все».

Лукашенко заявив, що Шишов перебував в Україні «і його підтримували спецслужби України», і «повісився або його повісили» на території України, тому Україна повинна розслідувати його смерть і надати Білорусі «відповідь, хто повісив і як повісив громадянина Білорусі».

Він додав, що якщо звинувачують його, то нехай нададуть факти: «Факти на стіл! Коли був там Лукашенко? З якою мотузкою він туди приїхав? Навіщо він його повісив? Що ж ви мені закидаєте? Вбивцю знайшли. Нам вистачає і без Шишова з ким розбиратися».

Нагадаємо, 2 серпня у Білоруському домі в Україні (цю організацію курує Сергій Коротких, відомий як «Боцман» з «Азова») повідомили, що їх голова Віталій Шишов вранці вийшов на пробіжку в Києві і зник.

Наступного дня його знайшли повішеним. Правоохоронці повідомили, що у нього здерта шкіра на носі, коліні та грудях.

Вранці 3 серпня Білоруський дім в Україні заявив, що за його главою Віталієм Шишовим, якого знайшли повішеним у Києві, стежили, і що поліція про це знала.

Основними версіями смерті глави Білоруського дому Шишова українські силовики наразі називають самогубство та вбивство з імітуванням самогубства.

Фото: twnews

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі