НТА > НОВИНИ > Новини світу > Нищить українську ідентичність. Байден звинуватив Путіна

Нищить українську ідентичність. Байден звинуватив Путіна

Путін своїми діями спричинив розширення НАТО, мотивувавши Фінляндію та Швецію приєднатися до Альянсу

279

Американський лідер Джо Байден, виступаючи перед випускним класом Військово-морської академії США, заявив, що російський президент Володимир Путін намагається знищити українську культуру й ідентичність.

Про це повідомив The Washington Post. Засуджуючи російські удари по українських школах, лікарнях та іншій цивільній інфраструктурі, президент США наголосив, що Путін «намагається знищити культуру й ідентичність українського народу».

Крім того, Байден високо оцінив силу глобальної співпраці для протидії російській агресії.

Він також відзначив те, що Путін своїми діями спричинив розширення НАТО, мотивувавши Фінляндію та Швецію приєднатися до Альянсу.

Нагадаємо, що минулого тижня президент США Джо Байден підписав закон про надання Україні 40 мільярдів доларів. Кошти спрямують на військову та гуманітарну підтримку нашої країни.

Адміністрація американського президента готується посилити озброєння, яке постачає Україні, надіславши передові ракетні системи великої дальності, вони зараз є основним запитом українських посадовців.

Перші переговори Фінляндії та Швеції з Туреччиною минули добре, тож невдовзі сторони продовжать діалог щодо заявок скандинавських держав на вступ у Північноатлантичний альянс.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі