НТА > НОВИНИ > Суспільство > Обід на горі та катання на санях з кіньми. У Ворохті відкриють два нові маршрути

Обід на горі та катання на санях з кіньми. У Ворохті відкриють два нові маршрути

Два нові маршрути – це підйом на гору Магура та на полонину Борсучина

206

У селищі Ворохта на Івано-Франківщині цього зимового сезону туристам запропонують два нові маршрути – підйом на гору Магура та на полонину Борсучина.  Зазначають, що досі ці маршрути були доступні туристам лише влітку.

Про це розповів депутат Ворохтянської селищної ради, автор турів та власник Центру активного відпочинку Олег Молдавчук, пише Укрінформ.

«Перший маршрут, який ми запропонуємо туристам, це похід на гору Магура у Ворохті. Тривалість цього маршруту близько 5 годин, протяжність – майже 7 км. Будемо робити його з пікніком на горі. Адже з вершини Магури відкривається краєвид на Чорногірський хребет, Говерлу, Петрос…», – повідомив Молдавчук.

Другий маршрут, за його словами, довший.  Молдавчук зазначив, що це маршрут на полонину Борсучина з продовженням на хребет Кукул (1540 м). Його протяжність – 14 км в обидві сторони. На полонині планують обід та катання на санях з кіньми.

«Ці маршрути взимку ще не працювали. Їх долали лише одинокі сміливці. У нас буде графік, який передбачатиме двічі чи тричі на тиждень такі сходження для групи туристів, а це 5-6 гостей», – зауважив Молдавчук.

За його словами, такі зимові походи будуть доступними для туристів усіх вікових категорій. У похід можна брати дітей від 7 років. Для спорядження буде достатньо одягнути лижний костюм та міцні черевики, щоб не замочити ноги. Одноденні маршрути з обідами та розвагами обійдуться для туристів від 600 до 1100 грн на особу.

Довідка

Ворохта — селище міського типу Яремчанської міськради Івано-Франківській області. Розміщене на висоті 850 метрів над рівнем моря, на річці Прут, майже з усіх сторін оточена горами і лісами. Курорт Ворохта є центром підготовки українських спортсменів зі стрибків із трампліна, біатлону, лижних перегонів.

Маґура — вершина в Українських Карпатах, у масиві Сколівські Бескиди. Висота — 1362,7 м. Маґурою у Карпатах називають гору з вершиною, що повністю вкрита лісом. За іншою версією назва походить від румунського слова, яке означає «горб, підвищення, курган».

Полонина Борсучина розташована на висоті 1200 м над рівнем моря. Назва полонини походить від вигляду її території зверху, яка схожа на справжнього борсука.

Нагадаємо, що “Укрзалізниця” у новому графіку руху поїздів, який почне діяти з 12 грудня, запустить поїзд за найдовшим маршрутом у країні  №5/6 Маріуполь – Рахів, протяжністю 1806 кілометрів. “Укрзалізниця”  організувала зупинки поїзда на станціях, з яких починаються маршрути до основних туристичних локацій українських Карпат – Яремче, Татарів, Ворохта, Ясіня, Кваси та Рахів.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі