НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Обпік половину тіла через аерозоль з балончика. Лікарі рятують 30-річного чоловіка

Обпік половину тіла через аерозоль з балончика. Лікарі рятують 30-річного чоловіка

До Львова мешканця Червонограда доставили гелікоптером

1211

У 8-й лікарні Львова медики опікового відділення борються за життя 30-річного пацієнта, якого вчора гелікоптером терміново доставили із Червонограда. Чоловік отримав сильні  опіки, коли працював над картиною.

Художник  обпікся у квартирі: під час малювання випадково вилив нас себе вміст аерозольного балончика із бензином,  а потім не помітив, як раптово виник вогонь.

Для його порятунку довелося залучити рятувальників, а також поліцейський гелікоптер аеромедичної допомоги.

Саме працівники ДСНС з допомогою транспортувального крісла перенесли потерпілого до автомобіля швидкої допомоги. Чоловіка госпіталізували до місцевого медичного закладу, де його вирішили скерувати у львівську 8-му лікарню. До Львова його транспортували гелікоптером.

За словами лікаря-комустіолога 8-ї лікарні Тараса Хаби, чоловік отримав близько 50% відсотків опіків тіла 2А-2-Б ступенів.

«Глибина і площа опіків відповідають важкому стану. Також у чоловіка є супутні ускладнення. Ми  провели операційну обробку опікових ран обробили рани. Зараз він отримує протишокову терапію для нормалізації показників. Пацієнт у свідомості і дихає самостійно», – каже лікар.

Попри складність опіків, Тарас Хаба стверджує, що вони піддаються лікуванню і є шанси на одужання чоловіка.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"