НТА > ФОТОРЕПОРТАЖІ > Обрали найкумедніше фото дикої природи 2021 року

Обрали найкумедніше фото дикої природи 2021 року

Золота шовкова мавпа у Китаї стала переможцем премії Комедійної фотографії дикої природи 

1136

Цьогорічним переможцем премії Комедійної фотографії дикої природи стала світлина Кена Дженсена з самцем мавпи, якого автору вдалося спіймати об’єктивом, коли тварина сиділа на тросі і вдавала виразні емоції.

Про це йдеться на сайті комітету премії.

«Золота шовкова мавпа у провінції Юньнань (Китай) – насправді, це демонстрація агресії, проте поза, в якому перебував самець, має дуже болючий вигляд», – пояснює Дженсен.

При цьому у комітеті премії переможців визначили й в окремих номінаціях: у перелік потрапили кумедні фото білоголового орла, бобрів, слона, ведмедів, риб, хамелеона, єнотів тощо.

Приз глядацьких симпатій отримала світлина голуба з листом на голові.

Всього до фіналу дійшли 42 роботи. Мета конкурсу  – привернути увагу до необхідності збереження навколишнього середовища

У номінації «Створення на суші» найкращою була визнана фотографія лугового песика, який відлякує орла під назвою «Луговий песик-ніндзя». Гризуну, як розповів фотограф, і справді вдалося здивувати хижого птаха — що дало йому час сховатися в норі.

Знімки в номінації «Створення під водою» на перше місце вийшло фото «Пора до школи» — видри, яка безцеремонно вчить плавати своє дитинча.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі