НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Обшуки і вручення підозри “головному антивакцинатору” Львова Стахіву. Наживо

Обшуки і вручення підозри “головному антивакцинатору” Львова Стахіву. Наживо

1961

У вівторок, 16 листопада, Служба безпеки України проводить обшуки у відомого антивакцинатора зі Львова Остапа Стахіва. Також, відомо, що йому вручили підозру.  У чому саме його звинувачують СБУ наразі не повідомляє офіційно.

На місці працює стрім-група NTA.

Про це спочатку повідомив інстраграм-канал White.Lviv.  Також фото із місця події опублікував сайт “Вголос”. На місце прибули “прихильники” Стахіва. Утім наразі особливої активності не проводить.

Обшуки у квартирі Остапа Стахіва розпочались близько 12:00.

“СБУ вручає підозру Остапу Стахіву”, – передає інстаграм-канал.

У квартирі та в під’їзді будинку, де мешкає Стахів, зібралося чимало людей. На відео видно працівників СБУ, а також медиків. Прихильники антивакцинатора вимагають його відпустити. У правоохоронних органах також підтвердили інформацію про обшуки, передає ZAXID.NET.

Додамо, що депутат Львівської міської ради та ветеран АТО Ігор Шолтис раніше звернувся в Службу безпеки України через антивакцинаторські дії провокатора Остапа Стахіва. Шолтис вважає, що дії Остапа Стахів можуть координуватися спецслужбами Росії, тому просив СБУ притягнути ого до відповідальності.

Ще одне звернення Ігор Шолтис скерував у Жидачівську податкову, “щодо перевірки сплати податків Стахівим, який збирає гроші з прихильників просто на картку”.

Хто такий Остап Стахів

35-річний Остап Стахів став відомим на початку пандемії, коли почав у своїх соцмережах переконувати підписників, що коронавірусу не існує.  Згодом він почав організовувати антивакцинаторські акції протесту та поширювати фейки про вакцинацію.  Сторінки Стахіва блокували YouTube та Facebook.

Ще у квітні минулого року Стахів прославився в Івано-Франківську, який тоді перебував у “червоній” зоні. Провокатор вирішив “проінспектувати” лікарні та увірвався в Івано-Франківську міську центральну лікарню, де представився журналістом.

Тоді в лікарні перебувало 186 хворих з пневмоніями. Утім, Стахів заявив, що “хворих з ковідом у франківській ЦМКЛ немає, бо в коридорах дуже тихо і лікарі ходять спокійно”.

Цього року на 24 листопада було оголошено черговий марш антивакцинаторів, який традиційно мав очолити Остап Стахів.

Фото: Анастасія Сорока, Вголос

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
3

Коментарі