НТА > НОВИНИ > Новини світу > Обидва прорахувалися. Президент Фінляндії порівняв Путіна зі Сталіним

Обидва прорахувалися. Президент Фінляндії порівняв Путіна зі Сталіним

Нація, яка робить спільні зусилля, є величезною силою, і її неможливо перемогти

463

Російський диктатор Володимир Путін прорахувався з нападом на Україну, як колись радянський очільник Йосип Сталін прорахувався з вторгненням до Фінляндії.

Таку аналогію під час новорічного звернення провів президент Фінляндії Саулі Нійністе. Він зазначив, що минулий рік «повернув світ у минуле», оскільки «жахи великої війни знову з’явилися у Європі».

За його словами, неможливо не помічати схожості вторгнення Росії в Україну із Зимовою війною, коли СРСР сподівався окупувати Гельсінкі за два тижні.

«Сталін і Путін не змогли розпізнати ключовий фактор. Річ у тому, що люди, які живуть у вільній країні, цінують свою волю та принципи. І що нація, яка робить спільні зусилля, є величезною силою», – наголосив Нійністе.

Він також закликав співгромадян наважитися говорити про мир для того, щоби покласти край стражданням українців.

«Кожного божого дня, поки війна в Україні триває, це збільшує її гірку ціну… Перспектива похмура. Але справедливий мир – настільки важлива мета, що будь-які щирі спроби її досягнення заслуговують на підтримку. Як і зусилля України з розгляду своєї ініціативи в ООН», – зазначив президент Фінляндії.

У ніч на неділю, 1-го січня, Збройні сили України збили 45 російських «Шахедів». Ця нічна атака свідчить про те, що росіяни бояться та залишилися такими же «жалюгідними терористами». Таку заяву зробив президент України Володимир Зеленський.

Російські війська після активних бойових дій на Бахмутському напрямку потребують оперативної паузи. Проте керівництво Росії не дозволить своїй армії цього зробити.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі