НТА > НОВИНИ > Новини світу > Об’єкти на території Росії – законні цілі для України, – міністр оборони Великої Британії

Об’єкти на території Росії – законні цілі для України, – міністр оборони Великої Британії

У Великій Британії сумніваються, що удари по російській інфраструктурі завдали з британської зброї

391

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес вважає, що військові об’єкти на території Російської Федерації можуть бути законними цілями для української армії. Зокрема, згідно з міжнародним правом.

Таку заяву він зробив в ефірі BBC.

«Якби Україна справді вирішила атакувати структуру тилового забезпечення російської армії, це було би законно з точки зору міжнародного права», – зазначив він.

При цьому міністр оборони Великої Британії сумнівається, що удари по російській інфраструктурі завдали з британської зброї.

«Зараз у них немає британської зброї, яка могла би це зробити, тому малоймовірно, що це наша зброя. У нас насправді не так багато далекобійної зброї, яка б’є так, як це робить російська армія», – додав він.

Раніше і заступник держсекретаря парламенту Великої Британії зі збройних сил Джеймс Гіппі заявив, що Україна має повне право завдавати ударів по російській території.

Нагадаємо, що очільниця Міністерства закордонних справ Великої Британії Ліз Трас упевнена, що Захід допоможе зі зброєю та санкціями проти Росії. На її думку Україну необхідно озброїти до такої міри, щоби вона могла повністю звільнити свої території в Криму і на Донбасі.

Генеральний секретар Організації Об’єднаний Націй Антоніу Гутьєрреш вважає, що війна в Україні триватиме доти, доки Російська Федерація не вирішить її закінчити. З такою заявою він виступив після зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі