НТА > НОВИНИ > Новини світу > Однопартійці Шольца назвали «законним» звільнення Криму німецькими танками

Однопартійці Шольца назвали «законним» звільнення Криму німецькими танками

Крим, як й інші анексовані території на півдні та сході країни, належать Україні

335

Генеральний секретар Соціал-демократичної партії Німеччини Кевін Кюнерт вважає, що немає жодних обмежень щодо територій, які Україна може звільнити за допомогою німецьких танків.

Про це повідомив n-tv.de.

«Україна бореться за відновлення контролю над своєю територією. Ось у чому справа, і Україна має рацію», – сказав Кюнерт.

Як зазначив він в інтерв’ю, Крим, як й інші анексовані території на півдні та сході країни, належать державі Україна. І заяви української влади про те, що це їхні території, які вони повинні знову контролювати, цілком законні.

«Проте Україна сама визначає свої цілі війни, а з ними і питання, коли настане момент для домовленостей», – зауважив лідер провладної партії щодо питання про тривалість німецької збройної допомоги.

Він неодноразово наголошував, що підтримуватиме Україну стільки, скільки буде потрібно, і саме з таким питанням Кюнерт звернувся до канцлера Німеччини Олафа Шольца, захищаючи змінене ставлення своєї партії до питання постачань танків.

«Президенту Володимиру Путіну не можна дозволяти трактувати війну. Ми не повинні дозволити йому класифікувати окремі постачання зброї, як вступ у війну, та дозволити збентежити нас цим», – відповів Кюнерт на те, що кожні додаткові постачання в Москві називають новою ескалацією.

Проте, за словами очільника партії, правильним буде не допустити ситуації, коли російське керівництво захоче вийти зі стресової ситуації ще гірше, ніж це вже є.

Нагадаємо, що німецька оборонна група Rheinmetall може передати велику кількість боєприпасів для танків Leopard, які, як відомо, вирішили надіслати в Україну.

Канадські збройні сили передадуть Україні чотири танки Leopard. Про це повідомила міністерка оборони країни Аніта Ананд під час брифінгу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі