НТА > НОВИНИ > Новини світу > Офіційно. Німецький уряд визначився щодо постачання «Леопардів» в Україну

Офіційно. Німецький уряд визначився щодо постачання «Леопардів» в Україну

Leopard 2 А6 – один із найсучасніших бойових танків у світі, основне його озброєння – 120-міліметрова гладкоствольна гармата

307

В уряді Німеччини підтвердили рішення відправити танки Leopard 1 до України, якій надали ліцензію на експорт основних бойових машин.

Про це повідомив Spiegel із посиланням на заяву офіційного представника уряду Штеффена Хебестрайта, якув той зробив у п’ятницю, 3-го лютого.

Бундесвер на теперішній момент має 29 танків Leopard 1, які перебувають у боєздатному стані.

При цьому в посольстві Німеччини в Україні зазначили, що Україні нададуть також 14 бойових танків Leopard 2 A6.

«Німеччина постачатиме в Україну 14 бойових танків Leopard 2 A6. Окрім навчання українських екіпажів силами Бундесверу, пакет також включає логістику, боєприпаси та технічне обслуговування», – сказано в повідомленні.

Leopard 2 А6 – один із найсучасніших бойових танків у світі. Основне його озброєння – 120-міліметрова гладкоствольна гармата, що може вражати цілі на відстані до 5 000 метрів.

Після короткої підготовки основний бойовий танк Leopard 2 може пересуватися у воді глибиною до чотирьох метрів. За допомогою системи управління вогнем у башті навідник може вражати цілі як під час руху, так і на місці.

Leopard 2 має головний оптичний приціл з лазерним далекоміром і тепловізором. Це робить його повністю придатним для ведення нічних боїв.

Танк Leopard прийняли на озброєння Бундесверу 1965-го року – він став першою одиницею техніки, яка отримала назву тварини. Оригінальний мотив: назва має нагадувати про силу, якою володіє власник зброї. Той, хто називає його на ім’я, викликає його смертоносну силу. Комбінації букв і цифр не можуть цього зробити. Крім того, образні назви набагато легше запам’ятовують.

Нагадаємо, що німецька оборонна група Rheinmetall може передати велику кількість боєприпасів для танків Leopard, які, як відомо, вирішили надіслати в Україну.

На кордоні Польщі з Україною вже розгорнули системи Patriot. Зокрема, три бойові батареї з’явилися у польському Замості.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі