НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Нічого не змінилося: Громадський активіст про те, чому Дубляни хочуть від’єднатися від Львова

Нічого не змінилося: Громадський активіст про те, чому Дубляни хочуть від’єднатися від Львова

482

За все літо громада Дублян не бачила жодної роботи Львівської міської ради, тому й висловила свій супротив і подала до суду щодо від’єднання від Львова.

Про це в прямому ефірі проєкту «Народне Толк-Шоу» на телеканалі NTA заявив громадський активіст з м. Дубляни Андрій Царук.

Громадський активіст розповів, що увійшовши до складу Львівської громади у Дублянах взагалі нічого не змінилося, місто продовжувало жити своїм життям. З першими проблемами, додав він, мешканці Дублян стикнулися минулої зими, коли місто повністю було «засипане» снігом, а Львівська міська рада, замість того, аби направити туди спецтехніку, порекомендувала людям розчищати снігові замети лопатами.

«Хочу сказати, що за ціле літо ми не бачили жодної роботи. Тому громада і висловила свій супротив, тому і громада подала до суду. Але Львів на це абсолютно не відреагував. Вони хотіли залиши клопотання без розгляду», – зауважив Андрій Царук.

Водночас він підкреслив, що громада Дублян, як і Малехова та Грибович, із самого початку були проти приєднання до Львова, проте їх ніхто не слухав.

«Складається таке враження, що просто сіли дві людини і вирішили долі людей. Всіх громад! Тому тут просто немає що додати!», – акцентував громадський активіст.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд міста Києва вирішив виключити місто Дубляни зі складу Львівської громади.

Таке рішення суд ухвалив 22 вересня, розглянувши позов мешканця Дублян, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Раніше цей суд скасував розпорядження уряду щодо приєднання прильвівського села Малехів до Львівської МТГ.

Оцініть новину
Клас!
6
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі