НТА > НОВИНИ > Окупаційна влада затримала заступника голови Меджлісу у Криму

Окупаційна влада затримала заступника голови Меджлісу у Криму

179

У Криму затримали заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляля. Представництво Президента України вважає, що це пов’язано з участю Джеляля у Кримській платформі.

Про це повідомляє прес-служба Представництва.

Як зазначається, обшуки у Джеляля є черговим актом політики витіснення корінного кримськотатарського народу та його представницьких органів з Криму.

“Переконані, що відповідні кроки окупаційної адміністрації Російської Федерації щодо Нарімана Джелялова пов’язані з його громадською та політичною діяльність, зокрема з його участю у якості спікера на різних майданчиках саміту Кримської платформи”, – йдеться у заяві.

У відомстві висловили підтримку Джелялю та пообіцяли зробити все можливе для деокупації тимчасово окупованого Криму і притягнення до відповідальності усіх винних у злочині.

Сьогодні вранці до заступника голови Меджлісу кримськотатрського народу Нарімана Джеляла прийшли з обшуком російські силовики, після чого відвезли його у невідомому напрямку.

Нагадаємо, в ООН звернули особливу увагу на тортури та жорстоке поводження, які, ймовірно, застосовували співробітники Федеральної служби безпеки Росії до затриманих у Криму.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі