НТА > НОВИНИ > Суспільство > Окупаційна влада РФ продає майно й вивозить свої сім’ї з Криму – ГУР

Окупаційна влада РФ продає майно й вивозить свої сім’ї з Криму – ГУР

320

Окупаційна влада Росії розпочала евакуацію з тимчасово захопленого Криму. Рашисти дуже активно продають нерухомість і вивозять свої сім’ї з Криму.

Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов заявив в ефірі телеканалу “Freeдом”.

За його словами, напередодні місцеві жителі почули на FM-станціях попередження про те, що їм необхідно готуватися до виїзду. Юсов вважає, що попередження стосується тих кримчан, які співпрацювали з окупаційною владою.

“Для того, щоб там був мир і порядок, півострів необхідно деокупувати і повернути туди законну українську владу. Власне, повернути Крим у рідну українську гавань, що обов’язково й відбудеться найближчим часом. Тому всім тим, хто працює на росію, справді найближчим часом краще покинути територію українського Криму”, – заявив Андрій Юсов.

Представник ГУР також зазначив, що російське командування в Криму та окупаційна адміністрація дуже активно продають нерухомість і вивозять свої сім’ї з Криму.

“Але іншим, рядовому складу, кажуть: не переймайтеся, усе спокійно, усе під контролем… Але це вже як мем про те, що “спецоперація” йде за планом.. Крим краще покидати, доки така можливість є”, – підсумував Юсов.

Нагадаємо, що 20-го березня в Джанкої, що у Криму, пролунало декілька вибухів. Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявило, що у Джанкої було знищено російські крилаті ракети “Калибр НК” під час транспортування їх залізницею.

Начальниця пресцентру ОК «Південь» Наталія Гуменюк зауважила, що знищення російських крилатих ракет «Калібр» у Джанкої – це сигнал окупантам, що залізницею їм вже слід залишати тимчасово окупований Крим.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"