НТА > НОВИНИ > Війна > Окупанти досягнули обмежених успіхів поблизу Лисичанська, – Інститут вивчення війни

Окупанти досягнули обмежених успіхів поблизу Лисичанська, – Інститут вивчення війни

Українські контрнаступи змушують російські війська на південному напрямку віддавати перевагу оборонним операціям

189

Поразка Росії на острові Зміїний зменшить тиск на українське узбережжя, оскільки з острова усунули російські системи протиповітряної оборони та протикорабельні ракети. Однак сам відступ не припинить морську блокаду.

Про це сказано в аналітичному звіті американського Інституту вивчення війни (ISW). Російські війська мають доступ до наземних протикорабельних систем у Криму та на заході Херсонської області, які все ще можуть націлювати на українські вантажі. А також використовувати решту кораблів Чорноморського флоту, зазначили в ISW.

Також аналітики відзначили, що російські війська досягнули обмежених успіхів у межах Лисичанського нафтопереробного заводу та навколо Лисичанська. Російська армія продовжувала наступати на південь і схід від Бахмута та на північ від Слов’янська.

Російські війська також пробують відновити контроль над населеними пунктами на північ від Харкова.

Українські контрнаступи змушують російські війська на південному напрямку віддавати перевагу оборонним операціям.

Російська окупаційна влада намагається забезпечити економічну та фінансову інтеграцію окупованих територій у російську систему, відзначили в ISW.

Нагадаємо, що противник основні зусилля зосереджує на оточенні військ Збройних сил України в районі Лисичанська з півдня та заходу та встановленні повного контролю над Луганською областю. Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі