НТА > НОВИНИ > Війна > Окупанти готують наступ на Слов’янськ і Краматорськ, – британська розвідка

Окупанти готують наступ на Слов’янськ і Краматорськ, – британська розвідка

Дефіцит особового складу може змусити Міністерство оборони Російської Федерації перейти до нетрадиційного комплектування

309

Російські війська продовжують здійснювати невеликі територіальні завоювання в Донецькій області.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки. Зокрема, Російська Федерація стверджує, що захопила контроль над Григорівкою Бахмутського району.

Російські війська також продовжують штурм магістралі Е-40, яка з’єднує Донецьк і Харків в напрямку Слов’янська та Краматорська.

Росіяни не припиняють тиск на українські сили й одночасно перегруповуються для подальших наступальних дій, які планують відновити найближчим часом.

Дефіцит особового складу може змусити Міністерство оборони Російської Федерації перейти до нетрадиційного комплектування. Це включає мобілізацію в’язнів для приватної військової компанії Вагнера. Цей крок вказує на труднощі із заміщенням значної кількості втрат росіян.

Нагадаємо, що за добу Збройні сили України ліквідували ще 70 російських окупантів. Всього від початку повномасштабного вторгнення Російська Федерація вже втратила близько 37 470 своїх військових убитими. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Тривають масовані ракетні обстріли різних регіонів України. Зокрема, про це йдеться у воєнних зведеннях з фронту за регіонами.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі