НТА > НОВИНИ > Війна > Окупанти налаштовані продовжувати війну – розвідка

Окупанти налаштовані продовжувати війну – розвідка

Російські генерали почали приховане протистояння через провали “спецоперації”

469

Російські окупанти налаштовані продовжувати війну в Україні. РФ на війну відправляє випускників училищ.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

Так, у розвідці кажуть, що “наразі відсутні ознаки намірів кремля завершити війну в Україні найближчим часом”. Натомість РФ продовжує спроби проводити так звану “приховану мобілізацію”. В зону бойових дій відправляють випускників та курсантів військових училищ.

“Подібним чином поповнюється склад десантних підрозділів, які зазнали значних втрат на фронті. Зокрема, із запланованого на 25 червня випуску “рязанського вищого повітрянодесантного командного училища ім. Маргелова” більшість випускників заплановано одразу відправити до районів оперативного призначення на території України”, – йдеться у повідомленні.

РФ залучила у війні проти України майже 45% кількості автомобілів бригад матеріально-технічного забезпечення (2600 із 6000). Також у розвідці повідомили про розгортання процесу поділу влади між генералами російського генштабу.

“Пробуксовування “спеціальної військової операції” стало каталізатором посилення прихованого протистояння всередині російського генералітету. Зокрема у генеральному штабі. Розбіжність та прихована конкурентна боротьба між групами у генштабі існували ще задовго до початку війни. Але останні провали та спроби інших центрів сили у російському істеблішменті покласти на військових всю повноту відповідальності за невдачі призвели до різкого загострення протистояння”, – зазначили у розвідці.

Додамо, що Розвідувальна спільнота США вважає, що війна президента Росії Володимира Путіна в Україні, ймовірно, стане “непередбачуваною та ескалаційною” найближчими місяцями.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі