НТА > НОВИНИ > Суспільство > Окупанти панікують навіть від однієї згадки про Чорнобаївку

Окупанти панікують навіть від однієї згадки про Чорнобаївку

Лише 5 із 20-ти людей «нового поповнення з «ДНР» погодилися йти в атаку поблизу Чорнобаївки

343

Солдати російських окупаційних військ відмовляються йти у наступ у напрямку Чорнобаївки. Їхнє командування шукає тих, хто готовий стати «гарматним м’ясом».

Про це повідомила пресслужба СБУ. Підтвердження цьому – розмова, яку оприлюднила Служба безпеки України. Нове перехоплення вдалося зробити в Херсонській області.

На записі – розмова командира батальйону збройних сил Росії з командиром роти, який прибув із поповненням з так званої «ДНР».

«Сьогодні вранці росіяни відмовилися, кажуть: «Ви чого їдете, ви м’ясо!» Вони тут стояли, їх послали туди, на Чорнобаївку. Вони відмовилися, поїхали в інший бік і кажуть «Ви що, довб***би, б***ь ? Куди ви сунетесь?!!», І ось це – розпочалася паніка», – поскаржився окупант із «ДНР».

Він розповів, що «після втечі росіян лише 5 із 20-ти людей «нового поповнення з «ДНР» погодилися йти в атаку», а щоби переконати інших, російський командир вдався до брехні: нібито солдати оборонятимуться, а не наступатимуть.

«Але і це не подіяло… Що ж, важко мотивувати людей, які не знають, що вони тут роблять», – зазначили в СБУ.

Нагадаємо, що російські війська не можуть використати повною мірою свою бойову масу в Україні через відсутність навичок на рівні підрозділів. Також окупанти стикаються з ослабленням бойового духу.

Бійці Збройних сил України збили новітній російський безпілотник «Орлан-10». Він коригував вогонь артилерії та вів розвідку місцевості на одному з напрямків Запорізької області.

Від початку повномасштабної війни проти України Росія втратила близько 23 200 своїх військових. Також Збройні сили України й інші Сили оборони знищили 1 008 танків і 190 літаків окупантів. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Українців просять не писати про звільнені села чи міста до оприлюднення цієї інформації Міністерством оборони або Збройними силами України. Відповідне звернення в дописі у фейсбуці зробила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Український спротив у Херсоні може зруйнувати плани Кремля щодо створення «народної республіки». Однак російське керівництво спробує будь-якими методами провести так званий «референдум».

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі