НТА > НОВИНИ > Суспільство > Окупанти планують залучити дітей до участі у “референдумі”

Окупанти планують залучити дітей до участі у “референдумі”

Бойовики намагаються штучно компенсувати катастрофічну нестачу голосів

164

Російські куратори наказали бойовикам окупованої Донеччини розширити “електоральну базу” та залучити до участі у псевдореференудумі неповнолітніх українців.

Про це повідомила пресслужба Служби безпеки України.

Згідно з перехопленими спецслужбою документами, окупанти хочуть задіяти у “голосуванні” дітей віком від 13 до 17 років. Таким чином бойовики намагаються штучно компенсувати катастрофічну нестачу голосів.

«Щоб посилити контроль за явкою, неповнолітніх мають супроводжувати до виборчих дільниць їх батьки, опікуни або представники так званих дитячих будинків на тимчасово окупованій території регіону», – йдеться у повідомленні.

Також для «накрутки показників» псевдореферендуму до нього планують залучати родини з Донецької області, які мають місцеву реєстрацію, але тимчасово виїхали до РФ.

«Відповідні зміни до «виборчого процесу» його московські куратори доручили так званій «центральной ізбіратєльной комісії днр». Саме це псевдодержавне утворення підготувало проєкти відповідних документів у вигляді «постановлєній» і додатку щодо проведення фейкового голосування за участі неповнолітніх», – відзначили в СБУ.

Наразі Служба безпеки ідентифікувала всіх організаторів незаконної діяльності, встановила їх місцезнаходження та задокументувала злочини.

У межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 14 та ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України тривають комплексні заходи для притягнення винних до відповідальності.

Напередодні президент країни-агресорки Володимир Путін заявив, що Росія «підтримає рішення мешканців Донбасу, Херсонщини та Запорізької області» на проведення так званих «референдумів», які мають відбутися на цих тимчасово окупованих територіях. Він доручив забезпечити їх безпеку у Херсонській, Запорізькій, Донецькій і Луганській областях, заявивши, що це «історичні землі Новоросії».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі