НТА > НОВИНИ > Війна > Окупанти поширюють фейк про мобілізацію жінок до лав ЗСУ

Окупанти поширюють фейк про мобілізацію жінок до лав ЗСУ

Рашисти розганяють фото документу, нібито підписаного начальником Генштабу ЗСУ Сергієм Шапталою

270

Російські пропагандисти поширюють фейк про мобілізацію жінок до лав Сил оборони України.

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

Вказано, що низкою проросійських телеграм-каналів поширено фото документу, нібито підписаного начальником Генштабу ЗСУ Сергієм Шапталою, в якому йдеться про те, що територіальним центрам комплектування необхідно «до 15.06.2022 року підготувати списки жінок, що стоять на військовому обліку … і провести мобілізаційні заходи, а до 31.06.2022 року організувати заходи для постановки на військовий облік жінок у віці від 18 до 60 років».

Наголошується, що ця інформація не відповідає дійсності, а сам документ є фейковим.

Начальник Чернігівського ОТЦК та СП Олег Гончарук нещодавно зауважив: «якщо говорити про поточну ситуацію, то зараз немає потреби для обов’язкового призову на військову службу жінок».

 «Застерігаємо! Поширюваний фейк розрахований на «внутрішнього» споживача та має на меті створення осередків соціальної нестабільності в окремих регіонах України», – повідомляє ЦПД при РНБО.

Нагадаємо, що на Запоріжжі були викриті зловмисники, які телефонували рідним і близьким воїнів ЗСУ та пропонували свою «допомогу» у нібито визволенні їх з полону. За це шахраї вимагали окрему плату.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі