НТА > НОВИНИ > Війна > Окупанти послабили наступ на Бахмут, ЗСУ пішли в контратаку, – розвідка

Окупанти послабили наступ на Бахмут, ЗСУ пішли в контратаку, – розвідка

Деякі підрозділи міністерства оборони Росії, які перебували під Бахмутом, перекинули в інші сектори

335

Загроза оточення Бахмута з півночі та півдня залишається. Проте тиск на місто слабшає, а Збройні сили України проводять контратаки.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.

Останніми днями українські сили провели локальну контратаку на захід від Бахмута, що, ймовірно, послабить тиск на маршрут постачання трасою H32, що перебуває під загрозою.

За даними британської розвідки, бої навколо центра міста тривають, і українська оборона залишається під загрозою оточення з півночі та півдня.

«Проте існує реальна ймовірність того, що наступ російських військ на місто втрачає колишню обмежену динаміку, частково через те, що деякі підрозділи міністерства оборони Росії перекинули в інші сектори», – сказано в британському повідомленні.

Раніше розвідка Великої Британії зазначала, що в останні три тижні російські сили поступово просуваються навколо Авдіївки, яку втримує Україна, – це на північ від Донецька. Навколо міста складається ситуація, аналогічна тому, що відбувається під Бахмутом.

Нагадаємо, що Україна налагодила виробництво 122-міліметрових артилерійських снарядів. Першу партію боєприпасів вже відвантажили для Збройних сил України.

Російські ув’язнені, які стали найманцями «Вагнера» та воюють у складі окупаційних сил в Україні, можуть найближчими тижнями після закінчення дії їхніх шестимісячних контрактів залишити лави угруповання. Таким чином «вагнерівці» позбудуться більшої частини завербованих засуджених.

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія вже втратила майже 167 з половиною тисяч своїх військових. Із збільшенням цієї цифри також збільшується кількість знешкодженої ворожої техніки. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"