НТА > НОВИНИ > Суспільство > Окупанти посилили репресії проти працівників ЗАЕС

Окупанти посилили репресії проти працівників ЗАЕС

234

Окупанти посилили репресії проти працівників Запорізької атомної електростанції. Вчора російські військові сильно побили начальника управління соціальних програм ЗАЕС та його заступника.

Про це повідомляє НАЕК “Енергоатом” у Telegram.

“Вчора, 8 грудня, російські військові вдерлися до приміщення, в якому розташоване Управління соціальних програм ЗАЕС, та за присутності інших працівників сильно побили начальника управління Олексія Трубенкова та його заступника Юрія Андросова. Після жорстокого побиття загарбники вивели їх з приміщення та вивезли в невідомому напрямку”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, окупанти затримали та “кинули на підвал” начальника зміни ЗАЕС Костянтина Бейнера, котрий є ліцензованою особою й безпосередньо відповідає за ядерну і радіаційну безпеку.

В енергокомпанії кажуть, що так окупанти намагаються домогтися лояльності до себе від мужнього проукраїнського персоналу станції та збільшити кількість переведень працівників у фейкове АО “Експлуатуюча організація Запорізької АЕС”, яким керує Росатом. Рашисти хочуть відзвітувати Путіну про підтримку українським персоналом фашистських терористичних дій Росії.

“Але загарбникам це не вдається, позаяк персонал чинить опір, тож вони лютують і перетворюються на справжніх поліцаїв та тюремників, посилюючи бандитські напади на патріотичних працівників ЗАЕС, які прагнуть продовжувати працювати в Україні”, – зазначили в компанії.

«Енергоатом» вчергове звертнувся до генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі й усієї світової спільноти із закликом докласти всіх зусиль та провести всі можливі заходи для звільнення працівників ЗАЕС із полону російських терористів.

Нагадаємо, що на території Запорізької АЕС 19-го та 20-го листопада пролунало більше десятка потужних вибухів. Внаслідок цього пошкоджень зазнали деякі будівлі й обладнання, але ці пошкодження не є критичними для ядерної безпеки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі