НТА > НОВИНИ > Війна > Окупанти прямують до Енергодару. Боронити місто вийшли тисячі жителів

Окупанти прямують до Енергодару. Боронити місто вийшли тисячі жителів

Енергодар має найбільшу атомну електростанцію в Європі – Запорізьку АЕС

514

Російські окупанти прямують до міста Енергодар, де розташована Запорізька АЕС. В місті оголосили тривогу.

Про це повідомив мер Дмитро Орлов.

Російські війська підійшли до Енергодару вранці 2 березня.

«Увага! Прямо зараз ворог знову під’їхав до Енергодару. Звертаємося до всіх – оперативно підходьте на блокпост, ми їх не впустимо разом! Чекаємо всіх!» – закликав мер.

За словами представника пресслужби Запорізької АЕС Андрія Туза, співробітники атомної електростанції уже вийшли на дорогу, щоб не пропустити російську армію.

Радник МВС Антон Геращенко каже, що через божевілля Путіна Європа знову на межі ядерної катастрофи.

“На фото вхід до Енергодар, столиці енергетиків України. Місто, яке має найбільшу атомну електростанцію в Європі, готується до боротьби з окупантами. АЕС захищають герої Національної гвардії України. Вони не здадуться! Буде бійка. Снаряди прокладуть біля АЕС. Пробити бетонну оболонку реактора вони не зможуть, але точно пошкодять трансформатори, турбіни та інше обладнання, необхідне для безпеки АЕС”, – зазначив він.

Геращенко зауважив, що аварія може статися як на Чорнобильській АЕС або АЕС Фукушіма.

“Російські генерали – змініть свою думку! Не створюйте умов для нового Чорнобиля! Радіація не знає національностей, не жаліє нікого! Об’їздіть Енергодар та Запорізьку АЕС. Тут тебе ніхто не чекає!”, – написав радник МВС.

Згодом стало відомо, що місцевим жителям вдалося змусити колону розвернутися і виїхати. Тисячі жителів вийшли боронити місто від ворога.

Як повідомив мер міста Дмитро Орлов, російські військові провели переговори з мером і місцевими жителями. Буде ще одна зустріч на межі міста – орієнтовно о 15 годині.

Додамо, що окупанти вже декілька разів намагалися штурмувати Запорізьку АЕС. 1 березня Нацгвардія разом із підрозділами ЗСУ вели бій із російськими військами в районі міста Енергодар.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі