НТА > НОВИНИ > Суспільство > Окупанти розігнали людей, які захотіли повернутися в Херсон через річку Дніпро

Окупанти розігнали людей, які захотіли повернутися в Херсон через річку Дніпро

Росіяни мстять за Херсон, тож забезпечити 100-відсоткову безпеку переміщення неможливо

224

В Олешках Херсонської області російські загарбники розігнали людей, які помилково вирішили, що можуть через Дніпро виїхати з окупованої території у Херсон.

Про це повідомив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань. За його словами, ще тоді, коли окупанти нагнітали ситуацію з «евакуацією» з Херсона, багато мешканців міста переїхали на дачі.

Обласна військова адміністрація дозволила їм до 5-го грудня у світлий період доби повернутися «з дач Лівобережжя на власних плавзасобах на ділянці Річковий вокзал».

«Багато хто помилково сприйняв цю інформацію як дозвіл переміщатися з лівого берега на правий. Є повідомлення, що люди зібралися в Олешках, приїжджали зі сусідніх населених пунктів. Думали, що можна виїхати в Херсон. Відповідно їх розігнали окупанти», – зазначив депутат.

Хлань закликав громадян уважно читати повідомлення, а відповідальні органи – максимально доступно, чітко та коректно доносити інформацію.

«І ще кожен має розуміти, що окупанти мстять за Херсон, тож забезпечити 100-відсоткову безпеку переміщення неможливо», – зауважив він.

Нагадаємо, що з 3-го по 5-те грудня тривали заходи щодо евакуації українців Херсонщини, які зараз перебувають на лівому березі Дніпра у дачному селищі навпроти Херсона.

Перший державний прапор з’явився після тривалої перерви на лівобережній частині Херсонської області. Його підняли українські військові здійняли.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі