НТА > НОВИНИ > Суспільство > Окупанти тримають у катівнях понад пів тисячі мешканців Мелітополя

Окупанти тримають у катівнях понад пів тисячі мешканців Мелітополя

328

Рашисти продовжують терор мирного населення у Запорізькій області. Так, у тимчасово окупованому Мелітополі понад 500 місцевих мешканців утримуються в катівнях росіян.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Понад 500 цивільних мелітопольців наразі перебувають у катівнях рашистів. Тисячі інших жителів живуть як у в’язниці», – пише Федоров.

За його словами, після кожного вибуху окупанти посилюють фільтраційні заходи. За слова «Слава Україні» та будь-яке інше висловлення проукраїнської позиції штрафують на 30 тисяч або садять «на підвал»

«Знімають з полоненими ролики про «зізнання у диверсії» для росЗМІ. Завозять на тимчасово окуповані території Запорізької області нові партії військових і чергові каральні органи рф», – зазначи в мер.

Також рашисти зачиняють людей вдома, щоб вони не бачили пересування російської військової техніки.

«Проте навіть після року окупації спротив не спинити. Жителі вірять у Збройні Сили України, які роблять все можливе, щоб звільнити і українську землю, і наших людей від ворожої орди», – наголосив Федоров.

Нагадаємо, що напередодні у Мелітополі пролунав вибух. Постраждав так званий “співробітник” поліції. Біля пожежної частини нібито знайшли саморобний вибуховий пристрій.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"