НТА > НОВИНИ > Новини політики > Окупанти в Криму відпустили з-під варти відомого активіста

Окупанти в Криму відпустили з-під варти відомого активіста

Керівник «Кримської солідарності» опублікував відеоролик, який нібито забороняє російське громадянство

209

У п’ятницю, 17 грудня, у тимчасово окупованому Криму звільнили з-під арешту відомого активіста Мустафу Сейдалієва. Його та десятьох інших кримських татар російські силовики затримали наприкінці жовтня.

Про це повідомили у фейсбуці «Кримської солідарності». Мустафа Сейдалієв є керівником «Кримської солідарності».

Йому присудили адміністративний арешт за публікацію у соціальних мережах, зроблену 2012-го року. Він розмістив відеоролик, який нібито забороняє російське законодавство.

Громадський активіст перші два тижні свій арешт відбував у Євпаторії. Потім після визволення із СІЗО його затримали повторно у Сімферополі на зустрічі зі звільненим Едемом Семедляєвим. Ще 10 діб адмінарешту дали в СІЗО у Сімферополі.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня в окупованому Сімферополі поблизу Кримського гарнізонного військового суду затримали 30 активістів, які підтримували своїх співвітчизників. Раніше їх російський суд ув’язнив на 12-17 років у справі «Хізб ут-Тахрір».

У листопаді посольство Великої Британії в Україні зажадало від російської влади негайно звільнити заарештованого в окупованому Криму адвоката українських політв’язнів Едема Семедляєва. Його обмежили доступ до правосуддя.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі