НТА > НОВИНИ > Суспільство > Окупанти в Запорізькій області змушують учнів співати гімн Росії

Окупанти в Запорізькій області змушують учнів співати гімн Росії

Окупаційна адміністрація продовжує чинити тиск на місцеве населення

387

У тимчасово захоплених населених пунктах Запорізької області рашисти змушують дітей у школах співати російський гімн перед початком уроків.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

“У тимчасово захоплених населених пунктах Запорізької області російська окупаційна адміністрація продовжує чинити тиск на місцеве населення, зокрема, на українських дітей. Так, у школах міста Токмак учнів примушують співати гімн країни-агресора перед початком уроків”, – йдеться у повідомленні.

Також, за даними Генштабу, школярів змушують оформлювати листівки до річниці широкомасштабного вторгнення зі словами підтримки та вдячності російським загарбникам, що вдерлись на українську землю.

Нагадаємо, що у тимчасово окупованому Мелітополі представники окупаційної влади змушують дітей писати листи російським солдатам. Таким чином окупанти готуються до “святкувань” 23 лютого. Окрім цього, рашисти відкрили близько 10 молодіжних організацій, які використовують для “патріотичного виховання” та змушують школярів й студентів вступити в одну із них.

Як відомо, у школах Каховського району російські окупанти забороняють навчатися онлайн за українською програмою. Місцеві викладачі відмовляються навчати дітей за російською програмою, через це окупанти погрожують примусово вивозити дітей на так зване «навчання» вглиб тимчасово зайнятої Херсонщини, а також у Росію й окупований Крим.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"