НТА > НОВИНИ > Суспільство > Окупанти відбирають в українців телефони. МВС просить блокувати його

Окупанти відбирають в українців телефони. МВС просить блокувати його

МВС закликало українців якомога швидше повідомити попросити оператора заблокувати вкрадений телефон

261

Держспецзв’язку заявляє, що російські окупанти, які залишились без зв’язку, почали частіше відбирати телефони в українців. Громадян просять відразу повідомляти про це мобільних операторів і блокувати номер.

Про це повідомляє МВС з посиланням на Держспецзв’язку

“Українські оператори відключили зв’язок окупантам, заблокувавши доступ телефонів з російськими номерами до своїх мереж. Зв’язок – один з ключових елементів ведення ефективних бойових дій. Позбавившись можливості телефонувати зі своїх номерів, окупаційні війська дедалі частіше відбирають телефони у громадян”, – додали в МВС.

МВС закликало українців, у яких окупанти відібрали мобільний, якомога швидше повідомити про це оператора та попросити заблокувати вкрадений телефон. У МВС підкреслили, що від цього залежить безпека країни і життя українців.

“Це може бути непросто без мобільного, але це можна зробити через сусідів, або стаціонарний телефон”, – йдетьмя в повідомленні.

Нагадаємо, що львівські ІТ-спеціалісти створили браузерну онлайн-гру для допомоги Україні у боротьбі з російською агресією шляхом блокування ворожих сайтів.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі