НТА > НОВИНИ > Війна > Окупанти відходять з Чернігівщини – голова ОВА

Окупанти відходять з Чернігівщини – голова ОВА

Загроза ракетних та авіаційних ударів залишається

604

Російські окупанти залишають Чернігівську область, але загроза ракетних та авіаційних ударів залишається.

Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

“Ворог завдяки нашим Збройним силам відходить з Чернігівщини. Для чого він це робить – одному йому відомо, але я сподіваюся, що він виходить звідси назавжди. Якщо навіть виходить для перегрупування, щоб повернутись, то ми його чекатимемо з подвійним “радушием”, – зауважив Чаус.

За словами голови ОВА, наразі всі громади області працюють над відновленням життєдіяльності. Збройні сили займаються розмінуванням населених пунктів та “зачисткою від нечисті”. При цьому загроза ракетних та авіаційних ударів залишається.

“Ворог може діяти будь-яким чином. Вони долітають до нас і дострілюють. Тому велике прохання, за наявності сигналів по тривозі – знаходьтесь в об’єктах укриття”, – наголосив він.

Напереодні американська розвідка заявила, що фіксує відведення частини російських військ від столиці України, намагаючись скоротити бойові дії на київському та чернігівському напрямках. Проте секретар РНБО Олексій Данілов пояснив, що частина підрозділів, які Росія відводить з Київської та Чернігівської областей, передислоковані на харківський і донецький напрямок.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі