НТА > НОВИНИ > Суспільство > Окупанти втікають з війни до Криму через Арабатську стрілку

Окупанти втікають з війни до Криму через Арабатську стрілку

В окупованій Калинівці Херсонської області з’явилась група дезертирів віком 18-20-ти років

200

У Херсонській області фіксують непоодинокі випадки дезертирства російських військових. Головна причина втечі – великі втрати окупантів через влучні удари української артилерії. Найчастіше втікачі намагаються добратися до Криму через Арабатську стрілку.

Про це повідомив сайт Міністерства оборони України з посиланням на розвідку. Є версія, що цей маршрут вважається безпечним та добре «відпрацьованим».

«В окупованій Калинівці Херсонської області з’явилась група дезертирів віком 18-20-ти років. Одягнуті у військовий однострій російського зразка, без знаків розрізнення та головних уборів», – сказано в повідомленні.

Втікачі просять їжу та воду у місцевого населення. Один із них, ймовірно, поранений. При собі мають три автомати Калашнікова. Рухаються в бік Криму. При цьому пересуваються винятково вночі, а вдень переховуються.

Нагадаємо, що в середині червня в Михайлівці Василівського району Запорізької області зафіксували випадок масового дезертирства серед російських солдатів.

Наприкінці травня російські окупанти, які потрапили в полон під час контрнаступу Збройних сил України на Харківщині, розповіли Службі безпеки України, що після вторгнення хотіли розірвати контракти та повернутися додому.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі