НТА > НОВИНИ > Війна > Окупанти задіюють у війні 50-річні танки, що свідчить про нестачу сучасної техніки – розвідка

Окупанти задіюють у війні 50-річні танки, що свідчить про нестачу сучасної техніки – розвідка

Ворожі Т-62,  напевно, будуть особливо вразливими для протитанкових засобів

173

Останніми днями Росія перемістила 50-річні танки Т-62 із глибокого зберігання до зони відповідальності Південного угруповання. Такі дії можуть свідчити про нестачу сучасної техніки.

Про це йдеться в розвідувальному огляді Міноборони Британії, повідомляє «Європейська правда».

«Т-62,  напевно,  будуть особливо вразливими для протитанкових засобів, і їхня присутність на полі бою підкреслює нестачу в Росії сучасної боєздатної техніки», – йдеться у зведенні.

Повідомляють, що російські сухопутні війська продовжують спроби оточити Сєвєродонецьк та Лисичанськ, недавно захопивши кілька сіл на північний захід від Попасної, але українські сили продовжують зберігати контроль.

«Росія чинить тиск на Сєвєродонецький котел, хоча Україна зберігає контроль над кількома секторами, які обороняє, позбавляючи Росію повного контролю над Донбасом», – зазначають у зведенні.

Щодо ситуації на півдні України, то британська розвідка відзначає, що перед Південним угрупуванням військ Росії, ймовірно, як і раніше, стоїть завдання окупувати південну територію України.

Нагадаємо, що Росія не змогла правильно використати свої повітряно-десантні війська в Україні, що призвело до значних втрат у багатьох елітних підрозділах цих сил.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі