НТА > НОВИНИ > Суспільство > Окупанти знову обстріляли Запорізьку АЕС : влучили у високовольтну лінію зв’язку – Енергоатом

Окупанти знову обстріляли Запорізьку АЕС : влучили у високовольтну лінію зв’язку – Енергоатом

Зафіксовано три прильоти біля промислового майданчика

218

Російські окупанти знову обстріляли територію Запорізької АЕС – зафіксовано 3 прильоти біля промислового майданчика, ворог влучив у високовольтну лінію зв’язку.

Про це повідомляє Енергоатом у телеграмі.

«5 серпня російські військові знову вдалися до провокацій. Внаслідок їхнього обстрілу о 14:30 зафіксовано три «прильоти» біля промислового майданчику ЗАЕС.
Ворог влучив у високовольтну лінію зв’язку 330 кВ ВРП автотрансформатора ЗАЕС – Запорізька ТЕС», – йдеться у повідомленні.

В Енергоатомі підкреслили, що ЗАЕС продовжує працювати і видавати потужність в енергосистему України через лінії, які працюють.

Водночас повідомляється, що було ухвалене рішення розвантажити та відключити від мережі один із працюючих енергоблоків Запорізької атомної станції.

«Викидів та скидів радіоактивних речовин не зафіксовано», – підсумували в Енергоатомі.

Нагадаємо, що окупована росіянами Запорізька АЕС повністю вийшла з-під контролю МАГАТЕ.

У розвідці Британії розповідають, що наміри Росії щодо Запорізької АЕС в окупованому Енергодарі залишаються неясними, але дії, до яких вже вдавались військові РФ, скоріш за все ставили під загрозу нормальну роботу станції. Російські сили могли використовувати ширшу територію довкола АЕС, зокрема прилегле місто Енергодар, для відпочинку військових, користуючись захищеним статусом атомної електростанції, щоб зменшити ризик нічних ударів ЗСУ по військовій техніці та особовому складу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі