НТА > НОВИНИ > Суспільство > Окупований Херсон перебуває на межі гуманітарної катастрофи

Окупований Херсон перебуває на межі гуманітарної катастрофи

У Херсон вночі ввійшли російські окупанти

884

Міський голова Херсону Ігор Колихаєв заявив, що місто перебуває на межі гуманітарної катастрофи та просить зробити зелений коридор, щоб вивезти поранених та завести харчі у містянам.

Про це він написав у своєму фейсбуці.

«Прошу скористатися силою своєї четвертої влади та допомогти нам отримати «зелений коридор» для вивезення поранених та вбитих, провезення до міста медикаментів та продуктів харчування. Без цього місто загине!» – зазначив він.

Він просить донести цю інформацію, зокрема, до світових політиків.

«Допоможіть Херсону отримати можливість врятувати своїх мешканців від гуманітарної катастрофи, що насувається!» – написав Ігор Колихаєв.

У Херсон вночі ввійшли російські окупанти, вони захопили річковий порт і залізничний вокзал. Також загарбники взяли контроль над адміністративними будівлями, звідки зняли українські прапори.

Щоправда, мешканці міста забрали їх собі із запевненнями повернути стяги на їхнє законне місце.

Окрім того, в Херсоні згорів найбільший ТРЦ «Фабрика» після вчорашніх обстрілів.

Нагадаємо, що Херсон, який опинився у ворожій облозі, упродовж дня перебував під обстрілами, в місто зайшли окупанти, впродовж тривалого часу тривали вуличні бої. Постраждали житлові будинки.

У Херсоні окупанти, які зайшли на територію міста, захоплювали місцевих мешканців у полон. Їх використовували як живий щит для просування вперед.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі