НТА > НОВИНИ > Новини світу > Лукашенко попросив ракетні комплекси у Путіна

Лукашенко попросив ракетні комплекси у Путіна

Зброю планує поставити біля кордонів. Зокрема, й з Україною

430
Лукашенко з Путіним

Самопроголошений президент Білорусі попросив у президента РФ Володимира Путіна надати йому кілька дивізіонів оперативно-тактичних ракетних комплексів “Іскандер” та припустив, що на території країни можуть розпочатися військові дії.

Про це Олександр Лукашенко сказав в інтерв’ю російському журналу “Національна оборона”, яке цитує Інтерфакс-Україна.

“Мені треба кілька дивізіонів на західному, на південному напрямку. Нехай стоять. Це дальність в 500 кілометрів, бо наш “Полонез” – до 300 кілометрів. Зараз тормошу Путіна, мені потрібні тут ці 500-кілометрові ракетні установки”, – сказав Лукашенко.

Він також згадав, як на російсько-білоруських навчаннях “Захід-2021” було здійснено пуски ракет. За словами самопроголошеного президента Білорусі, військові знають, “де ракетою треба завдати удару, і “Точку” залучити, і “Бук-МБ”.

Білоруську армію він схарактеризував як “підготовлену” та “непогано озброєну”. Також Лукашенко припустив, як на території Білорусі могли б розвиватись військові дії.

“Але в нас війна буде інша. У нас лісисто-болотиста місцевість. І якщо проти нас буде наземна операція, нам треба вміти воювати на землі. Ракетами нас можуть накрити, але наземну операцію вони ніколи не проведуть у Білорусі – ми готові до цього”, – зазначив він.

Довідка

«Іскандер» – це російські балістичні ракетні комплекси. Вони призначені для знищення систем протиповітряної та протиракетної оборони, а також об’єктів, які їх прикривають. Можуть досягати відстані до 500 кілометрів.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко зробив гучну заяву про можливе перекриття газопроводу Ямал-Європа. Це, за словами самопроголошеного президента Білорусі, станеться у разі розширення санкцій з боку Євросоюзу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
4
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі