НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Олімпійські ігри: Чи важливий спорт для України та чи задоволені львів’яни результатом

Олімпійські ігри: Чи важливий спорт для України та чи задоволені львів’яни результатом

284

В Токіо завершилися Олімпійські ігри, які тривали на спортивних аренах з 23 липня по 8 серпня. Українські спортсмени на них здобули 19 медалей – одну золоту, шість срібних і 12 бронзових.

Україна офіційно посіла 16 місце серед 206 країн-учасниць за кількістю здобутих нагород. Збірна України посіла 44-ту позицію в загальному медальному заліку Олімпійських ігор.

Команда «Прямої мови Львова» запитала українців, чи пишаються вони такими результатами спортсменів.

«Важливий спорт для української держави. Багато дуже медалей здобуто. Прикро, що ми на 44 місці. Вважаю, що не дуже коректно вимірювати результати саме за кількістю золотих медалей, бо їх багато було. Пишаюся Беленюком. Як для спортсмена – це дуже гарний результат»,розповідає чоловік.

«Чудовий результат. В країні, у якій не так і багато грошей вкладається у спорт, багато здобутків. Не тільки золота медаль – це перемога. Участь, у першу чергу, це перемога, і будь-які інші медалі – це дуже круто. Це значить, що багато молоді займається спортом, багато молоді хоче представляти свою країну, відстоювати її честь»,переконані молоді львів’яни.

«Ну спорт завжди важливий, бо це здорова нація та імідж України. Ми маємо значно більше ніж ми мали перед тим в Ріо-де-Жанейро-2016 – найбільшу кількість медалей. Хотілося б ще пару золотих. Щоб окрім Жана, мали вище місце в загальному рейтингу. Якщо кількість медалей брати, то це дуже добре. Дивимося, які країни перед нами є, наприклад, екзотичні, у яких по дві медалі, то й хотілося б ще хоча б дві медальки, щоб ми трошки піднялися у рейтингу», поділився враженнями перехожий.

«Наші – молодці. Особливо борець, який взяв золоту медаль. Дуже гарно. 16 місце серед 206 країн-учасників – гарний результат. Порівнюючи те, що було 10 років тому, взагалі як тоді Україна, як держава підтримувала спорт, і те що є зараз, коли є фінансові виплати нашого президента, як він пообіцяв, це дуже гарний стимул для наших спортсменів», – каже молодий львів’янин.

«Звичайно, спорт важливий для держави. Молодь повинна піклуватися про своє здоров’я, щоб менше держава витрачала грошей на лікування», підсумувала перехожа.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі