НТА > НОВИНИ > Спорт > Олімпійський чемпіон Беленюк і дзюдоїстка Білодід провели тренувальну сутичку

Олімпійський чемпіон Беленюк і дзюдоїстка Білодід провели тренувальну сутичку

562
bez imeni

Золотий медаліст Олімпіади в Токіо з греко-римської боротьби Жан Беленюк і найкраща на теперішній момент українська дзюдоїстка, бронзова призерка Олімпійських ігор Дарія Білодід влаштували спаринг під час тренування.

Відео про спільне заняття Беленюк опублікував у своєму Instagram.

«Входжу в тренувальний ритм з чемпіонкою Дарією Білодід. Борцівські спаринги», – йдеться в описі до відео.

Як видно на записі, жартівливий поєдинок завершився перемогою Беленюка. Після цього спортсмени по-дружньому потиснули один одному руки.

Нагадаємо, що борець греко-римського стилю Жан Беленюк завоював єдину золоту медаль на літніх Олімпійських іграх в Токіо. У фінальному поєдинку вагової категорії до 87 кг народний депутат від «Слуги народу» переміг угорського борця Віктора Лорінча.

Своєю чергою, дзюдоїстка Дарія Білодід виборола першу медаль для України в Токіо. У поєдинку за бронзову медаль Олімпіади 20-річній українській дзюдоїстці Дарії Білодід протистояла 30-річна Шира Рішоні з Ізраїлю. Складна сутичка завершилася перемогою українки іппоном.

Українська дзюдоїстка дуже хотіла вибороти золоту медаль Олімпіади, однак не судилося, тепер вона відклала свою мрію на Париж-2024.

У серпні олімпійський чемпіон із греко-римської боротьби і народний депутат Жан Беленюк отримав військове звання «старший лейтенант» та заохочувальну відзнаку Міністерства оборони «Вогнепальну зброю» – пістолет ПМ.