НТА > НОВИНИ > Новини світу > ООН: Таліби переслідують і вбивають чиновників і афганських військових

ООН: Таліби переслідують і вбивають чиновників і афганських військових

153

Організація Об’єднаних Націй (ООН) опублікувала доповідь про злочини “Талібану” в Афганістані – вбивство талітами десятків колишніх афганських чиновників, військових і людей, які співпрацювали з міжнародним військовим контингентом після виведення військ США.

Як повідомляє Reuters, про це йдеться в доповіді Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша в Раді Безпеки ООН.

Зокрема Гуттеріш розповідає про значне погіршення умов життя 39-мільйонного населення Афганістану, незважаючи на припинення бойових дій після приходу до влади талібів.

Він рекомендував Раді схвалити створити новий підрозділ зі спостереження за дотриманням прав людини в Афганістані.

“Місія ООН продовжує отримувати достовірні звинувачення у вбивствах, насильницьких зникненнях та інших порушеннях щодо колишніх посадових осіб, співробітників сил безпеки і людей, які працювали на очолюваний США міжнародний військовий контингент, незважаючи на загальну амністію, оголошену талібами”, – зазначив Гуттеріш.

За даними ООН, більше 100 осіб було вбито. Частина людей вбили таліби або їх прихильники,

Також у звіті сказано про позасудові страти щонайменше 50 осіб, підозрюваних у приналежності до місцевого відділення бойовиків “Ісламської держави”.

“Правозахисники та працівники ЗМІ продовжують піддаватися нападам, залякуванню, переслідуванням, довільним арештам, жорстокому поводженню і вбивствам“, – йдеться у звіті.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі