НТА > НОВИНИ > Новини політики > ОПОРА: В Україні зареєстровані 370 політичних партій

ОПОРА: В Україні зареєстровані 370 політичних партій

213

За інформацією Громадянської мережі ОПОРА в Україні зареєстровано 370 політичних партій – приблизно стільки ж, як і у Великій Британії.

Про це повідомила голова правління Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська під час круглого столу, передає Укрінформ.

Зараз в Україні зареєстровано 370 партій. До прикладу, в Литві їх 77, у Польщі – 87, у Німеччині – 116, у Сполученому Королівстві – 379 (тобто ми дуже близькі до них), Франція – 680 політичних партій, в Іспанії політичних об’єднань зареєстровано 5 тисяч. Тому очевидно, що виключно статистичні дані скоріше демонструють певну циклічність процесів, і те, що в Україні були належні умови для реєстрації політичних партій“, – вказала Айвазовська.

Зокрема вона розповіла, що в Україні є ринок політичних партій, який чітко демонструє, що вони є прибутковими організаціями, і їх  використовують з маніпулятивними цілями.

Айвазовська висловила переконання, що стосовно діяльності партій має бути максимально досконале ліберальне законодавство.

Але ліберальність не означає повну безконтрольність з точки зору підзвітності, прозорості, відкритості діяльності, і для громадян, і в першу чергу членів політичних партій“, – додала вона.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі