НТА > НОВИНИ > Новини політики > Опозиційному депутату Леросу вручили підозру працівники прокуратури і ДБР

Опозиційному депутату Леросу вручили підозру працівники прокуратури і ДБР

Нардеп Гео Лерос заявив, що президент Зеленський через переслідування опозиції дуже швидко трансформується в Лукашенка.

915

Народний депутат Гео Лерос заявив, що працівники прокуратури і Державного бюро розслідування прийшли до нього, щоби вручити повідомлення про підозру.

Про це політик повідомив у своєму фейсбуці.

«Прямо зараз мені у дворі будинку, де я проживаю, вручають підозру. Є ДБР та ГПУ. Чекаю на адвоката. Поки що мені невідомо, за що саме. Справ на мене сфабрикували багато, це не секрет. «Інша думка» в державі Зеленського стає небезпечною для життя в свободи. Трансформація Зеленського в Лукашенка відбувається дуже швидко», – написав Гео Лерос.

Згодом він опублікував у соцмережі ще один пост, заявивши, що його хочуть посадити за показаний «середній палець». Політик поставив риторичні, на його думку, запитання до всіх:

«Скільки разів Зеленський показав кожному з нас фак, коли продав Україну олігархам? Коли списав борги Фірташу на 50 млрд, а українцям показав фак у платіжках? Коли збільшує податки для середнього бізнесу та зменшує для олігархів-мільярдерів? Коли всіх на***бав і за нашою спиною домовляється з Кремлем? Коли влаштував небувалу корупційну вертикаль «Слуг народу» в кожному куточку країни та відмазує своїх від відповідальності? Коли замість «людей 21-го сторіччя» привів до владу у кожному куточку України свого «Тищенка»? Коли ГПУ, ДБР, суди та інша частина правоохоронної системи стали каральним департаментом режиму Зеленського?”

Свій допис Гео Лерос закінчив пафосним: “За справедливість треба боротися!”

Нагадаємо, що 4-го листопада, під час засідання Верховної Ради позафракційний народний депутат Гео Лерос показав президенту Володимиру Зеленському нецензурний жест.

Виступаючи з трибуни, він звернувся до Зеленського та завив, що «він головний зрадник в країні». Біля президента сидів також керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Згодом під час прямого етеру «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA народний депутат запевнив, що не шкодує про свій вчинок на трибуні Верховної Ради. Тоді виступ Лероса перервав голова ВРУ Руслан Стефанчук. Після того, як нардепу вимкнули мікрофон, він показав у бік Зеленського середній палець.

«Саме для того, щоб вимикати мікрофон на перше прохання президента, Стефанчука на це місце і поставили. Він повністю підконтрольна людина. А єдиним завданням влади зараз – це завадити опозиції критикувати її. Я, як народний депутат, маю право виступати з трибуни. Після вимкнення мікрофону жест, який я показав, – це єдине, що я міг зробити. Чи я шкодую? Єдине, про що я шкодую, що 2019-го року допоміг команді Зе пройти у Верховну Раду України», – пояснив свій вчинок нардеп.

Також зі слів народного обранця, «президент, який фабрикує справи проти своїх опонентів» не може розповідати про моральність.

«Зеленський обіцяв створити «країну своєї мрії». Саме таку він її і зробив, країну, де всі прислужують тільки йому і Єрмаку. Такі люди не можуть судити про моральність вчинків інших», – додав Гео Лерос.

У вересні Гео Лероса, якого тоді вигнали з фракції «Слуга народу», викликали на допит у ДБР за вказівкою президента Володимира Зеленського. Народного депутата запрошували до відомства, як свідка у справі про ймовірне умисне ухилення від сплати податків. Її відкрили через скаргу Ради ветеранів АТО, яка проаналізувала декларацію обранця. Політика допитували близько години. А повістку він отримав через 3 дні після того, як його вигнали з фракції «Слуга народу».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі