НТА > НОВИНИ > Спорт > Організатори зимової Олімпіади в Пекіні презентували девіз Ігор-2022

Організатори зимової Олімпіади в Пекіні презентували девіз Ігор-2022

128

Офіційно представлений девіз зимових Олімпійських ігор2022-го року в столиці Китаю звучить так «Разом заради спільного майбутнього» («Together For A Shared Future»).

Про це повідомив сайт Xinhua. В оргкомітеті Пекіна-2022 відзначили, що слово «Разом» показує, як людство залишається сильним, стикаючись із труднощами, і вказує на шлях їх подолання.

Окрім того, люди «для спільного майбутнього» втілюють бачення кращого життя і передають надію та впевненість.

«Девіз просуває універсальну мету єдності, миру, прогресу та відкритості. Це китайська інтерпретація недавно переглянутого олімпійського девізу «Швидше, вище, сильніше – разом», – повідомили в оргкомітеті Ігор.

«Девіз втілює наше прагнення до того, щоб люди в усьому світі могли зміцнювати солідарність, підтримувати один одного й об’єднувати зусилля заради кращого майбутнього», – додав мер Пекіна Чень Цзінін.

Нагадаємо, що в липні, перед літніми Іграми в Токіо Міжнародний олімпійський комітет одностайно змінив девіз Олімпіади. Тепер він звучить так: «Швидше, вище, сильніше – разом» (на латині: citius, altius, fortius – communis). Раніше був таким: «Швидше, вище, сильніше!» Старий девіз затвердив перший олімпійський конгрес ще 1894-го року.

Під час ХХХІІ Олімпійських ігор, які тривали на спортивних аренах Японії з 23-го липня по 8-ме серпня, Україна у підсумку здобула 19 медалей. За результатами змагань наша збірна посіла 44-те місце серед 206-ти країн-учасниць.

Сьогодні президент Володимир Зеленський присвоїв десятиразовому чемпіону Паралімпйських ігор у Токіо Максиму Крипаку звання Героя України.

На Паралімпіаді в столиці Японії у серпні-вересні Крипак здобув 5 золотих нагород: в комплексному плаванні на 200 м, на 100 і 400 м вільним стилем, а також на стометрівках на спині і батерфляєм. Окрім того, він завоював срібло на 50 м вільним стилем і бронзу в естафеті.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі