НТА > НОВИНИ > Спорт > Оргкомітет Олімпіади все ще не виключає скасування Ігор в Токіо

Оргкомітет Олімпіади все ще не виключає скасування Ігор в Токіо

107

Генеральний директор оргкомітету Токіо-2020 Тосіро Муто висловився про можливе скасування Ігор через пандемію коронавірусу. З 1-го липня там зафіксовано вже близько 80 випадків зараження інфекцією.

Японського спортивного функціонера цитує Sky Sports. «Ми не можемо передбачити, як зміниться кількість випадків зараження корона вірусом, – зазначив він. – Тому ми продовжимо обговорення, якщо раптом відбудеться спалах нових випадків зараження».

За словами Тосіро Муто, є принципова домовленість, що, ґрунтуючись на ситуації з коронавірусом, незабаром знову пройдуть переговори з цього приводу.

«Захворюваність коронавірусом може зростати або падати, тому ми подумаємо про те, що нам варто зробити, коли виникне така ситуація», – наголосив японець.

За останню добу організатори Ігор зафіксували дев’ять нових позитивних тестів на коронавірус.

Раніше чилійська тхеквондістка Фернанда Агірре здала два позитивні тести на коронавірус, їй необхідно пройти 10-денний карантин.

Це перший випадок в історії, коли атлет не прийме участь в Іграх через ізоляцію у зв’язку з COVID-19.

Після неї нідерландська скейтбордистка Кенді Джейкобс здала позитивний тест на коронавірус і теж пропустить Олімпійські ігри в Токіо.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Candy Jacobs (@candy_jacobs)

«На жаль, сьогодні вранці у мене був позитивний результат тесту на коронавірус, а це означає, що моя олімпійська подорож закінчується. Я відчуваю себе здоровою і зробила все, що було в моїх силах, щоб запобігти цьому сценарію, вжила всіх заходів обережності. На щастя, ми дотримуємося протоколів, тому наша команда залишається», – написала Кенді в Instagram.

Натомість збірна США зі спортивної гімнастики відмовилася жити в Олімпійському селищі під час Ігор через коронавірус. «Це рішення, яке ми ухвалили разом. Знаємо, що це не ідеально в плані олімпійського досвіду, але під час пандемії ніщо не ідеально. Ми думаємо, що зможемо краще контролювати спортсменів і нашу безпеку в умовах готелю», – наводить NBC слова Сесіль Ленді, тренера чотириразової олімпійської чемпіонки Сімони Байлс.

Попри такі тривожні новини, підготовка до Олімпійських ігор в Токіо, які пройдуть з 23-го липня по 8-ме серпня, перебуває на завершальній стадії.

Нагадаємо, що Спортивний арбітражний суд вирішив подовжити термін дискваліфікації легкоатлета Ігоря Главана через вживання допінгу 2017-го року. Його дискваліфікували зі збірної України.

Учора девіз Олімпійських ігор змінили на сесії Міжнародного олімпійського комітету в Токіо. Новий варіант затвердили одностайно. Тепер він звучатиме так: «Швидше, вище, сильніше – разом» (на латині: citius, altius, fortius – communis).

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі