НТА > НОВИНИ > Оригінал Конституції Пилипа Орлика привезуть в Україну вперше за 311 років

Оригінал Конституції Пилипа Орлика привезуть в Україну вперше за 311 років

128
Конституцію Пилипа Орлика привезуть в Україну до Дня Незалежності

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив про те, що першу конституцію привезуть в Україну на День Незалежності. Шведська сторона погодила передачу оригіналу документа.

Про очільник МЗС написав у Facebook.

Конституція гетьмана Пилипа Орлика потрапить на територію нашої країни вперше за 311 років. Її привезуть за проханням президента України Володимира Зеленського надати документ у межах святкування 30-ї річниці незалежності.

“Це стане ще одним кроком відновлення історичної спадкоємності з часів Русі, козацької держави та Української Народної Республіки”, – каже Дмитро Кулеба.

За його словами, Швеція пропонувала копію, але наша сторона наполягла на оригіналі, який ніколи не був в Україні. До слова, привезуть і гетьманську булаву, яка була передавна пилипу Орлику після Івана Мазепи.

Нагадаємо, вчора, під час пресконференції, яку приурочено до другої річниці президентства, Володимир Зеленський розповів про святкування Дня незалежності України. За його словами, 23-го серпня на території всієї Україні піднімуть спеціально споруджені до цієї дати прапори. Відбудеться перший саміт з деокупації Кримського півострова.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі