НТА > НОВИНИ > Війна > Ослаблення бойового духу. Британська розвідка проаналізувала другу фазу наступу росіян

Ослаблення бойового духу. Британська розвідка проаналізувала другу фазу наступу росіян

Відсутність навичок на рівні підрозділів і непостійна підтримка з повітря не дозволили Росії повною мірою використати свою бойову масу

266

Російські війська не можуть використати повною мірою свою бойову масу в Україні через відсутність навичок на рівні підрозділів. Також окупанти стикаються з ослабленням бойового духу.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

За даними британської розвідки, Росія намагається виправити свої проблеми, які стримують її вторгнення, через географічну концентрацію бойової потужності, скорочення ліній постачання та спрощення управління і контролю.

Однак росіяни, як і раніше, стикаються зі значними викликами. Зокрема, об’єднання виснажених підрозділів, які розбили на північному сході України, призвело до ослаблення бойового духу.

«Недоліки в тактичній координації росіян залишаються. Відсутність навичок на рівні підрозділів і непостійна підтримка з повітря не дозволили Росії повною мірою використати свою бойову масу, незважаючи на локальні успіхи», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що на Ізюмському напрямку нацгвардійці спільно з артилеристами Збройних сил України завдали удару по місцю розташування російських військ. Вони знищили понад 30 одиниць техніки армії Росії.

В Одесі відтепер є нові системи ППО, за допомогою яких відбиватимуть атаки ворога. Щоправда, ця ніч у місті й області минула без обстрілів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі