НТА > НОВИНИ > Новини політики > Особистий адвокат Трампа відсторонений від адвокатської діяльності в Нью-Йорку

Особистий адвокат Трампа відсторонений від адвокатської діяльності в Нью-Йорку

210

Колишнього мера Нью-Йорка та особистого юриста Дональда Трампа, Руді Джуліані тимчасово відсторонили від адвокатської діяльності в штаті Нью-Йорк до подальшого перегляду.

Про це йдеться в постанові суду, повідомляє Insider.

У постанові йдеться про наявність “безперечних доказів” того, що Джуліані “передавав відверто неправдиві та оманливі заяви до судів, законодавців та громадськості загалом” у зв’язку з невдалими спробами екс-президента Дональда Трампа скасувати результати виборів 2020 року.

“Ці неправдиві заяви були зроблені, щоб неналежним чином підкріпити розповідь респондента про те, що через широкомасштабну фальсифікацію виборців перемога на президентських виборах у США 2020 року була викрадена у його клієнта”, – сказано в постанові.

Суд прийшов до висновку, що поведінка Джуліані загрожує суспільним інтересам і вимагає тимчасового відсторонення від адвокатської діяльності.

Як відомо, після виборів Джуліані заявляв без доказів, що Джо Байден переміг через нестримну фальсифікацію виборів і що Трамп був законним переможцем перегонів.

Як головний захисник Трампа, задля скасування виборів, Джуліані подав кілька позовів, намагаючись звести нанівець результати в штатах, де Байден виграв. Усі позови були відкинуті.

Безпартійні експерти з виборів та фахівці з кібербезпеки виявили, що з огляду на заяви Джуліані та Трампа про зловживання, вибори 2020 року були найнебезпечнішими в історії США.

Постанова суду вказує на кілька неправдивих заяв, зроблених Джуліані, які визнані професійними порушеннями.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі