НТА > НОВИНИ > Останній день перед боєм на «Стадіо Олімпіко». Огляд Євро-2020 від NTA

Останній день перед боєм на «Стадіо Олімпіко». Огляд Євро-2020 від NTA

Українські вболівальники перебувають в очікуванні поєдинку Україна – Англія, який відбудеться 3-го липня в Римі (початок – о 22.00)

316

Для початку, сьогодні, 2-го липня, зіграють Швейцарія – Іспанія (19:00) і Бельгія – Італія (22:00). У суботу, 3-го липня, зіграють Чехія – Данія (19:00) і Україна – Англія (22:00)

Шевченко, Зінченко й інші

Після перельоту та відновлення в середу, вчора українські футболісти з новими силами розпочали черговий робочий день на Євро. Перед обідом головний тренер Андрій Шевченко та його помічники провели тактичне заняття, на якому проаналізували матч 1/8-ої фіналу з перспективою побудови гри у чвертьфіналі.

У вечірньому тренуванні взяли участь усі 24 гравці. Олександр Зубков завершує курс індивідуальної роботи й уже сьогодні приєднається до основної групи виконавців.

2-го липня – день передматчевих заходів. О 17.45 за центральноєвропейським часом головний тренер Андрій Шевченко та гравець Олександр Зінченко поспілкувалися з акредитованими медіа під час онлайн-прес-конференції, а за 45 хвилин після цього наша збірна вийшла на поле «Стадіо Олімпіко» для того, щоби провести офіційне тренування.

Анулювання квитків

УЄФА анулював квитки на матч 1/4-ої фіналу Євро-2020 Україна – Англія за пропозицією департаменту громадської безпеки міністерства внутрішніх справ Італії. Недійсною стала частина квитків, які придбали мешканці Великої Британії в період з 28-го червня.

У заяві на офіційному сайті МВС Італії йдеться про те, що таке рішення ухвалено в зв’язку з дотриманням безпеки на тлі пандемії коронавірусу й обмеженнями, пов’язаними з в’їздом в країну мешканців Великої Британії або людей, які були на території цієї держави.

Всі, хто приїжджають до Італії з Великої Британії, повинні пройти п’ятиденний карантин.

Прозорий натяк

Історія виступів збірної Англії, як наголошує офіційний сайт УАФ, у фінальній частині чемпіонатів Європи налічує вже 10 турнірів.

Найбільшим успіхом для британців є третє місце на Євро-1968 і півфінал Євро-1996. Відзначимо, що вже двічі Англія закінчувала свій похід за трофеєм на чвертьфінальній стадії. Так би й зараз.

«Усі разом»

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над Швецією: «Ми хотіли виграли цей матч, граючи із силою і честю», – наголосив головний тренер національної збірної України. «Тепер до чвертьфіналу… Усі разом», – написав Андрій Шевченко англійською мовою.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Andriy Shevchenko (@andriyshevchenko)

Арбітри з колоритними прізвищами

Брих, Борщ, Луп і ще й Фрітц. На чвертьфінальному поєдинку Євро-2020 Україна – Англія працюватиме німецька бригада арбітрів на чолі із 45-річним німецьким юристом із Мюнхена Феліксом Брихом.

На лініях йому допомагатимуть співвітчизники Марк Борщ та Штефан Луп. Обов’язки четвертого арбітра виконуватиме іспанець Карлос дель Серро Гранде. Арбітр системи VAR – Марко Фрітц.

До речі, Фелікс Брих зі своїми помічниками вже працював на матчі збірної України на Євро-2020. Саме він зафіксував прикру поразку команди Андрія Шевченка у стартовому поєдинку турніру проти Нідерландів (2:3).

Конфлікт після вильоту

У нападників збірної Франції Кіліана Мбаппе й Антуана Грізманна виник конфлікт. Мбаппе заздрить статусу Грізманна в національній команді і вважає форварда “Барселони” дуже впливовим.

Взаємини футболістів є напруженими ще з ЧС-2018. Французькі журналісти З’ясували, що Грізманн більше думає про команду, а Мбаппе поводиться егоїстично.

Збірна Франції вилетіла в 1/8-ій фіналу Євро-2020. Команда поступилася Швейцарії (3:3; 4:5 – за пенальті). Кіліан Мбаппе не реалізував вирішальний 11-метровий у серії пенальті.

Євро-2020

1/8 фіналу

26.06.2021

Уельс – Данія – 0:4. Голи: Дольберг, 27, 48; Мехле, 88; Брейтвейт, 90+4. Вилучення: Вілсон (Уельс), 90 (груба гра з ризиком травми для суперника)

Італія – Австрія – 2:1 (у додатковий час). Голи: К’єза, 95; Пессіна, 105 – Калпйджич, 114

27.06.2021

Нідерланди – Чехія – 0:2. Голи: Голеш, 68; Шик, 80. Вилучення: де Лігт (Нідерланди), 55 («фол останньої надії»)

Бельгія – Португалія – 1:0. Гол: Т.Азар, 42

28.06.2021

Хорватія – Іспанія – 3:5 (у додатковий час). Голи: Педрі, 20 (автогол); Оршич, 85; Пашаліч, 90+2 – Сарабія, 38; Аспілікуета, 57; Ферран Торрес, 77; Мората, 100; Оярсабаль, 103

Франція – Швейцарія – 3:3 (4:5 – серія післяматчевих пенальті). Голи: Бензема, 57, 59; Погба, 75 – Сеферовіч, 15, 81; Гаврановіч, 90. Нереалізоване пенальті: Родрігес (Швейцарія), 55 (воротар)

29.06.2021

Англія – Німеччина – 2:0. Голи: Стерлінг, 75; Кейн, 86

Швеція – УКРАЇНА – 1:2 (в додатковий час). Голи: Фольсберг, 43 – Зінченко, 27; Довбик, 120+1. Вилучення: Даніельсон (Швеція), 98 (груба гра з ризиком травми для суперника)