НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Отруєння чадним газом. У Львові цьогоріч – 42 випадки та майже сотня потерпілих

Отруєння чадним газом. У Львові цьогоріч – 42 випадки та майже сотня потерпілих

182

У Львові цього року вже зафіксували 42 випадки витоку чадного газу, від якого потерпіли майже сотня осіб постраждалих. Так, минулими вихідними тижня один із них завершився смертю подружжя. Загалом, від чадного газу у місті померли п’ятеро осіб.

 

За словами фахівців, причини витоку й отруєння чадним газом практично у всіх випадках однакові – порушення правил користування газовими приладами та електровитяжками. Пояснюють: якщо у  приміщенні ввімкнуті газові прилади, то в жодному разі не можна вмикати ще й електровитяжку. Вона може затягнути чадний газ всередину оселі.

Також уникнути отруєння чадним газом допоможе газовий сигналізатор.

 «У приміщеннях, коли працюють газові котел чи колонка, електричні вентилятори категорично заборонені. Щодо газових сигналізаторів, то вони попереджають про небезпеку: при витоку  чадного чи природного газу, він одразу подає звуковий чи світловий сигнал», – пояснює начальник відділення АТ «Львівгаз» Павло Сербан.

Окрім того, перед початком опалювального сезону власник помешкання має  організувати огляд і чистку димових каналів, переконатися в тому, що справні димові вентиляційні канали.

«Такі роботи виконують спеціалізовані організації, які мають відповідні дозволи», – говорить начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки у Держпраці Львівської області Ігор Проць.

«Правда. Наживо» (щобудня о 19:00 на NTA)

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі