НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Пам’ятник Моцарту пропонують перенести у парк сучасної скульптури PARK3020

Пам’ятник Моцарту пропонують перенести у парк сучасної скульптури PARK3020

Мистецтво має тільки об’єднувати, – переконані в PARK3020

78

Керівництво відомого парку сучасної української скульптури, що у с. Стрілки на Перемишлянщині,  пропонує перенести пам’ятник Францу Ксаверу Моцарту із площі Маланюка у Львові саме на територію PARK3020.

Відповідне звернення уже надіслали й ініціаторам встановлення скульптури, і у Львівській міську раду.

«На хвилі сьогоденної дискусії громадськості щодо мистецької цінності скульптури Францу Ксаверу Моцарту у Львові, парк сучасної української скульптури PARK3020, звертається до організаторів фестивалю LvivMozArt, зокрема до представників Львівської міської ради та ГО «Львів.Моц.Арт.3» з пропозицією перенесення витвору мистецтва Себастьяна Швайкерта в простір сучасної світової скульптури PARK3020, де для неї є місце, та де вона знайде свого глядача», – йдеться в офіційному листі парку.

«Вважаємо, що мистецтво має тільки об’єднувати», – переконані в PARK3020.

Нагадаємо, що 26 серпня у межах Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt у Львові на площі Маланюка офіційно відкрили пам’ятник Францу Ксаверу Моцарту – сину  Вольфганга Амадея Моцарта. Дискусії щодо вигляду скульптури та місця її розташування і досі не вчухають. Частині львів’ян пам’ятник припав до душі, ще частині він категорично не подобається. Понад те, є навіть е-петиція з пропозицією демонтувати скульптуру.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі