НТА > НОВИНИ > Новини світу > Пандемія: Індонезія переходить на жорсткий карантин, лікарні заповнені на 93%

Пандемія: Індонезія переходить на жорсткий карантин, лікарні заповнені на 93%

109

Президент Індонезії вводить екстрені заходи через різке зростання захворюваності COVID-19. Спалах коронавірусу в країні пов’язують з поширенням штаму “Дельта”.

За даними Reuters, президент країни Джоко Відодо введе надзвичайні заходи з 3 до 20 липня, щоб стримати зростання кількості випадків коронавірусу, який створює сильне навантаження на медичну систему.

Зокрема, з 3 липня на території густонаселеного острова Ява і курортного острова Балі введуть екстрені заходи: більш жорсткі обмеження на пересування й авіаперельоти, заборона на харчування в ресторанах і закриття другорядних офісів.

По закінченню трьох тижнів будуть підбивати підсумки по захворюваності. Карантинні обмеження можуть бути продовжені, якщо після 20 липня захворюваність не знизиться.

Крім того, міністр охорони здоров’я Буді Гунаді Садікін пообіцяв посилити тестування і вакцинацію від коронавірусу. В країні очікують прибуття 4-х млн доз вакцини Moderna.

Протягом останнього тижня в Індонезії зафіксовано 24 836 нових інфекцій та 504 смертельні випадки. Зростання захворюваності в країні пов’язують зі штамом “Дельта”.

Зараз на острові Ява в Індонезії переповнені лікарні. У столиці країни, Джакарті, деякі відділення невідкладної допомоги були переведені в намети, встановлені поблизу лікарень. Люди шикуються в черги, щоб купити кисневі балони для хворих родичів. Заповнюваність ліжко-місць в лікарнях Джакарти на цьому тижні склала 93%.

Раніше Червоний Хрест вже попереджав про спалах в Індонезії, там ситуація з коронавірусом критична.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі