НТА > НОВИНИ > Новини світу > Папа Франциск вперше з’явився на публіці після операції (фото)

Папа Франциск вперше з’явився на публіці після операції (фото)

167

У неділю, 11 липня, Папа Римський Франциск вперше з’явився на публіці після перенесеної операції на кишківнику.

Про це повідомляє Reuters.

Як зазначається, глава католицької церкви прочитав щотижневу молитву з балкона лікарні у Римі, де він перебуває на післяопераційній реабілітації.

Це перша молитва, прочитана понтифіком не з вікна, яке виходить на площу Святого Петра.

Видання зазначає, що Папа почувався добре. Він читав підготовлений текст та додавав свої імпровізації. У ході 10-хвилинної проповіді понтифік заявив, що загальне медичне обслуговування має бути доступним для всіх і безплатним.

Біля нього у ході молитви стояли декілька дітей з лікарні, у якій йому проводили операцію. Папа заявив, що не розуміє, чому діти повинні страждати.

Глава церкви також прокоментував вбивство президента Гаїті Жовенеля Моїза, закликавши «припинити виток насильства».

На площі перед лікарнею стояли віряни, які слухали проповідь Франциска. Вони кричали «Хай живе Папа!» й розмахували національними прапорами.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2020 року у Папи Франциска виявили ішіас – хворобу, що викликає біль вздовж сідничного нерва у нижній частині спини та ногах. У зв’язку з цим він пропустив новорічну церковну службу 1 січня.

Нинішній понтифік, незважаючи на те що ще в молодості йому видалили частину легені після складної пневмонії, вирізняється міцним здоров’ям. Останнім часом він скаржиться тільки на болі в ногах. У різдвяний-новорічний період Франциск скасував декілька заходів через запалення сідничного нерва.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі