НТА > НОВИНИ > Новини світу > Папа Франциск вважає, що буряти і чеченці жорстокіші, бо не належать до “російської традиції”

Папа Франциск вважає, що буряти і чеченці жорстокіші, бо не належать до “російської традиції”

228

Папа Римський Франциск назвав українців народом-мучеником через російську агресію. Водночас він переконаний, що особливою жорстокістю відзначаються “буряти і чеченці, які не належать до російської традиції”.

Про це повідомили у “Vatican News”.

“Коли я говорю про Україну, то говорю про народ-мученик, мученицький народ. Якщо існує мученицький народ, то є той, хто його мучить. Коли я говорю про Україну, я говорю про жорстокість, тому що маю багато інформації про жорстокість військ, які вторгаються. Загалом, найжорстокішими є, мабуть, ті, хто з Росії, але не належить до російської традиції, наприклад, чеченці, буряти і так далі. Безумовно, той, хто нападає, – це російська держава”, – сказав Понтифік.

Водночас, він пояснив, чому не називає напряму нападником президента Росії Путіна. Каже, що іноді намагається обійтися без конкретики не тому, щоб не образити, а “радше засудити в загальному”. Тим паче, наголосив папа Франциск, усім добре відомо, кого він засуджує, тому “не обов’язково вказувати ім’я та прізвище”.

Папа розповів, що на другий день війни пішов до російського посольства при Святому Престолі, хоча ніколи раніше такого не робив.

“І там я сказав послу сказати Путіну, що я готовий поїхати за умови, що він надасть мені віконце для переговорів. Міністр закордонних справ Лавров надіслав мені формальну відповідь, ввічливий лист, з якого я зрозумів, що поки що в цьому немає необхідності”, – додав Папа.

Також Франциск відзначив, що ніколи не давав нагоди думати, “що я прикриваю агресію”.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск звернувся з листом до українського народу. Понтифік відзначив, що ось уже дев’ять місяців, як в Україні триває «абсурдна божевільна війна», яка несе вибухи, руйнування, смерті, а багато людей залишили домівки та все рідне.

Водночас Папа вже неодноразово робив доволі суперечливі заяви щодо російської агресії. Так, нещодавно  українські соцмережі вибухнули хвилею обурення через чергову неоднозначну заяву Папи Франциска, який висловив здивування жорстокості військових Росії в Україні, адже, виявляється, росіяни відомі своїм гуманізмом.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі